my vám nabízíme víc


Osobní vůz BR

Vůz BR (Bt) – výrobce Vagónka Studénka, byl po přestavbě rozdělen. Dvě třetiny vozu tvoří velkoprostorový oddíl s barem. Tento prostor slouží k různým společenským akcím a účelům, jako například svatby, oslavy, diskotéky, konference apod. Pro tyto účely je vůz vybaven profesionální audio a videotechnikou, včetně efektního osvětlení. Zbylá jedna třetina vozu byla uzpůsobena jako sedící část, která pojme 24 osob.

Velkoprostorový oddíl lze přizpůsobit požadovanému typu akce. Nabízíme možnost rautových stolů, stolů seřazených pro 4 osoby, celková kapacita osob sedících u stolů je 24 osob. Stoly jsou lehce přestavitelné do různých podob.

Bar je osazen dřezem, teplou, studenou vodou. K dispozici je pivní výčepní zařízení s chlazením pro dva druhy libovolné značky piva. Součástí vybavení baru je chladnička.

Velkoprostorový oddíl je osazen jednou LCD obrazovkou pro různé účely. Sedící část je vybavena audio a video zařízením pro poslech hudby, promítání filmů apod. Všechny tři vozy jsou kompletně zvukově propojeny. V tomto voze se nachází jedno společné vakuové WC s umývátkem.

Vůz je vybaven nezávislým teplovzdušným agregátem WEBASTO o výkonu 36kW, dieselovou centrálou pro výrobu proudu 400/230V o celkovém výkonu 17,5kW. Tato centrála zároveň v případě potřeby obstarává dodávku proudu i do vozů Bc. V rámci rekonstrukce obou vozů proběhly opravy pojezdové části, včetně brzdy, oprava skříně vozů, včetně laku a interiéry obou vozů byly komplexně přepracovány. Všechny vozy jsou zařazeny v režimu RIC.

FotogalerieSídlo společnosti

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno
IČ:281 70 679
DIČ:CZ28170679

Kontakty

tel.: +420 312 285 333
kds@kdskladno.cz
Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě