my vám nabízíme víc


"Poslední" Noc na Karlštejně

Během letních prázdnin nebude motorák řady 810 zahálet. Umožníme Vám prožít reálnou noc na Karlštejně. Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých muzikálů je půvabnou komedií o císaři Karlu IV. a jeho hradě Karlštejně, na němž podle údajného zákazu nesměly přebývat ženy. Po velmi úspěšné obnovené premiéře se v novém originálním nastudování s písněmi Karla Svobody odehraje znovu na Purkrabském dvoře i v roce 2018. Muzikál v létě naposledy rozezní zdi karlštejnské, pak bude nádvoří rekonstruováno. S námi máte příležitost vidět romantický příběh ve hvězdném obsazení na místě, kde se natáčela legendární filmová verze a kde otec vlasti skutečně žil.

Účinkují Hana Holišová, Daniel Bambas, Jan Kříž, Pavel Vítek, Regina Rázlová, Ivana Korolová, Miloslav Mejzlík, Roman Tomeš, Václav Knop, Tomáš Smička, Petr Ryšavý, Martin Hubeňák, Lukáš Kunst a další.

Velice nás těší Váš zájem. Dovolte, abychom Vás oznámili, že představení je v současné době pro oba termíny vyprodáno. V případě, že by se uvolnila nějaká místa, budeme aktualizovat informace jak na webových stránkách, tak na Facebooku.

MOTORÁČKEM NA PŘEDSTAVENÍ „NOC NA KARLŠTEJNĚ“

13.7. a 11.8.2018

Odjezd motoráčku tam: Odjezd motoráčku zpět:

Kladno, hl. nádraží 17.10 hod.

Karlštejn 23.00 hod.

Karlštejn 19.00 hod.

Kladno, hl. nádraží 00.20 hod.

* začátek představení: 20.30 hod.

* délka představení: cca 2 hodiny

* více informací na www.divadlokarlstejn.cz

Ve vlaku je možnost zakoupit si alkoholické i nealkoholické nápoje, drobné občerstvení.

MOTOROVÝ VŮZ JE NEKUŘÁCKÝ A PŘEPRAVA ŽIVÝCH ZVÍŘAT NENÍ MOŽNÁ!

NUTNO HLÁSIT PŘEPRAVU KOČÁRKU – omezený prostor!

Společnost Kladenská dopravní a strojní, s. r. o. si vyhrazuje právo udělit pokutu nebo vyloučit ty účastníky z přepravy, kteří budou přistiženi při porušení přepravních podmínek.

Po datu ukončení rezervací a uhrazení jízdenky není možná kompenzace finančních prostředků, pokud tak není z viny dopravce KDS s.r.o.

Noc na Karlštejně


Sídlo společnosti

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno
IČ:281 70 679
DIČ:CZ28170679

Kontakty

tel.: +420 312 285 333
kds@kdskladno.cz
Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě