my vám nabízíme víc


JAKÉ BYLY VÝLETY MOTORÁČKEM - duben, květen 2018

Tyto dva měsíce patřily našemu motoráčku. V polovině dubna jsme vyjeli opět do Království železnic, kde návštěvníky čekal "úžasný malý svět" plný modelů železnice, lokomotiv, ale také známých českých staveb. Naši nejmenší vyzkoušeli zbrusu nově zrekonstruovanou dětskou herničku. Vyšlo nám i počasí, takže celkově se výlet perfektně vydařil.

Čtrnáct dní na to jsme vyrazili na čarodějnický rej do Hornického skanzenu Mayrau ve Vinařicích. Byl to již několikátý ročník pálení čarodějnic, na který mohli návštěvníci přijet naším motoráčkem. A že toho skutečně využili. Na palubě vlaku bylo plno. Sešly se tam partičky velmi příjemných a dobře naladěných lidí. Počasí bylo chladnější, ale po zápálení čarodějného ohně, jsme se pořádně zahřáli. Vše bylo perfektně připraveno a místní stánky nabízely všemožné pochoutky. Ani já a kolega jsme neodolali a klobásku vyzkoušeli :-) Byla vynikající... Tak kdo s námi ještě nebyl, tak neváhejte a pojeďte na další ročník s námi!
Fotky z čarodějnic si můžete prohlédnout zde: http://www.kdskladno.cz/foto-2018-05-16-carodejnice-na-mayrovce-3042018/

A do třetice jsem absolvovali komentovanou prohlídku po vlečkách lomů na Mořině a vápenkách Čertovy schody. Počasí bylo skvělé a pauzička v restauraci Zastávka Nučice také :-). Níže přikládáme fotky z této poslední jmenované akce. Děkujeme Ondřejovi Pekárkovi, který nám tuto akci, takto povedeně zvěčnil!

FotogalerieSídlo společnosti

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno
IČ:281 70 679
DIČ:CZ28170679

Kontakty

tel.: +420 312 285 333
kds@kdskladno.cz
Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě