my vám nabízíme víc


CO VŠECHNO JSME V BŘEZNU ZAŽILI aneb NAŠE VYDAŘENÉ JÍZDY - březen 2018

V sobotu 24.3.2018 jsme odstartovali další rok výletních jízd našich zážitkových vlaků. V tento den jsme totiž opět ovládli kladenské hlavní nádraží, stejně jako v loni na podzim, a vyrazili vstříc dvěma industriálním cílům. Byl to toliko oblíbený okruh areálem bývalé Poldi, který byl ozvláštněn jízdou po bývalé trati Kladno - Zvoleněves, která v současné době slouží už pouze armádě/foto Dominik Lipner/.
Velmi pěkný a výstižný článek o této jízdě napsal Aleš Dragoun do Kladenských listů. Přečíst si ho můžete zde: http://kladenskelisty.cz/164256/foto-zazitkovy-vlak-zajel-po-36-letech-na-vinaricke-nadrazi/
Cílem motoráčku byla Čistírna odpadních vod v Praze Bubenči, kde probíhal Světový den vody a kde si přišli na své jak rodiče, tak i jejich děti. Našlo se i pár odvážlivců, kteří zakusili trošku adrenalinu a vylezli na třicetimetrový komín, třeba jako Míša Bradáčová. Za pořízené fotografie děkujeme kolegyni Blance a taktéž paní Bradáčové.... ps. fotky máme, takže to dobře dopadlo :-)

Na Velký pátek, který letos vyšel na 30.3. jsme vypravili soupravu rychlíkových vozů do Středověké krčmy v Dětenicích. Jelo vás bezmála sto třicet a bylo to skvělé. Letošní návštěvu jsme obohatili o prohlídku pivovaru. Program v krčmě byl skutečně nabitý a s trochou místního moku Vás zjevně dobře naladil, takže náš DJ neměl ani moc práce, vás ve vlaku při cestě zpět, roztančit.

Za krásné fotky z této akce děkujeme panu Petriščákovi /Klubko 55/. Myslím, že dokonale vystihl atmosféru celého dne, k čemuž mu dopomohl i celý "kompars" :-)

Fotografie ze všech březnových výletů si můžete prohlédnout zde: http://www.kdskladno.cz/nase-akce-fotogalerie/

 

 

  


Sídlo společnosti

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno
IČ:281 70 679
DIČ:CZ28170679

Kontakty

tel.: +420 312 285 333
kds@kdskladno.cz
Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě