my vám nabízíme víc


ČERTOVSKÉ VLAKY A MIKULÁŠSKÁ V INDUSTRIÁLNÍM PROSTŘEDÍ

O víkendu 2. a 3. prosince vyjely oba naše čertovské vlaky.
V sobotu 2.12. to byla velká souprava tažená naší fialovou ponorkou /Fialkou či Milkou, jak jí někdo říká/. Na akci byly použity všechny tři naše osobní vozy, které měly na své palubě nejen personál KDS, spoustu milých dětských tvářiček, ale také Andělku a čerta Barnabáše. Jízdu vlakem jsme si všichni užili... Verča děti krásně ozdobila, Barnabáš lehce vystrašil, Andělka zase utišila a my v bistro voze pořádně roztančili... no a jestli měl někdo ve vlaku pocit, že potkat čerta není tak nic hrozného, tak se peklně mýlil!
Z omylu ho vyvedli pekelníci, kteří čekali na děti v Hornickém skanzenu Mayrau. To se děti pořádně zapotily. Nakonec, ale vše dobře dopadlo a v pekle nikdo nezůstal. Děti si odnesly balíčky plné dobrot a po cestě zpět do Kladna jsme to ještě pořádně rozjeli. :-)

V neděli 3.12. naše čertovská jízda pokračovala...Tentokrát vyjel motoráček, který sice nevezl ani čerta ani anděla, ale o to bohatší program na nás čekal ve Staré čistírně v Bubenči. I tento industriální prostor se proměnil na pár dní v sídlo všech možných pekelníků, ale zároveň i v poklidný ráj pro očistu duše. Vánoční atmosféra byla ukrytá snad v každém koutě a nechyběl ani vánoční svařák či vánočka.

Jaká byla atmosféra obou akcí si můžete vychutnat v naší fotogalerii zde: http://www.kdskladno.cz/nase-akce-fotogalerie/ 


Sídlo společnosti

Kladenská dopravní a strojní s.r.o.
Wolkerova 2766
272 01 Kladno
IČ:281 70 679
DIČ:CZ28170679

Kontakty

tel.: +420 312 285 333
kds@kdskladno.cz
Kladno (areál MTH-SOLVENT)
zobrazit na mapě